Platod 2 000,-€ + individuálny systém odmeňovania
MiestoTajovského 7, Detva
NástupIhneď

Business development manager

Do nášho tímu hľadáme človeka na pozíciu business development manager, ktorý má záujem pracovať  v stabilnej strojárskej spoločnosti.

Popis pracovnej činnosti:

Monitorovanie a analýza trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít v jednotlivých segmentoch z pohľadu súčasných konkurentov ako aj potenciálne vystupujúcich subjektov.
Vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov, príprava a aktualizácia plánov predaja.
Na základe prijatej obchodnej stratégie aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete.
Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov.
V úzkej spolupráci s Technickým a Výrobných úsekom aktívne vytváranie nových riešení pre zákazníkov vrátane riadenia programov znižovania nákladov.
Projektové riadenie nábehu novozískaných obchodných príležitostí až po fázu odovzdania projektu členovi obchodného tímu.
Poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom.
Úzka spolupráca s Obchodným riaditeľom a jeho zastupovanie.

Kvalifikačné požiadavky:

Jazykové znalosti
Anglický jazyk – C2
Nemecký jazyk – B1

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
Vysokoškolské I. stupňa
Vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
Technické, ekonomické

Ostatné znalosti
MS Word – pokročilý
MS Excel – pokročilý
MS Outlook – pokročilý
MS PowerPoint – pokročilý

Počet rokov praxe
5

Osobnostné predpoklady a znalosti

Pozícia je vhodná pre kandidáta s bohatými obchodnými skúsenosťami v Business to Business (B2B) a veľmi dobrým prehľadom v strojárskych technológiách a nových trendoch.
Osobnostne ide o proaktívneho, cieľovo orientovaného pracovníka s veľmi dobrými komunikačnými schopnosťami.
V rámci tímu podporuje tímovú spoluprácu a v prípade potreby intuitívne preberá vedenie celého tímu.
U kľúčových zákazníkoch spolupracuje s Key-acoount manažérmi pri napĺňaní firemnej stratégie najmä z pohľadu identifikácie a využívania obchodných príležitostí a synergií.
Je zástupcom Obchodného riaditeľa

motivujúce platové podmienky
13. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti
pravidelné zvyšovanie platu
ubytovanie zdarma
nadštandardná zdravotná starostlivosť
bohatý sociálny program v podobe finančných i nefinančných príspevkov na kultúru či
rekreáciu s rodinou
príspevok na stravovanie
pracovný odev a ochranné pracovné pomôcky
podpora vzdelávania a adaptačný program

Máš záujem o túto pozíciu?
Kontaktuj nás na telefónnom čísle: +421 905 852 756
alebo nám pošli e-mail na: uchadzaci@ppsgroup.sk