Platod 1 800,-€ brutto
MiestoTajovského 7, Detva
NástupIhneď

Hlavný účtovník/Hlavná účtovníčka

Do nášho tímu hľadáme zamestnanca na pozíciu hlavného účtovníka.

Popis pracovnej činnosti:

– zodpovedá za riadenie a organizovanie činnosti útvaru finančné účtovníctvo,
– zodpovedá za správnosť a úplnosť vedenia účtovníctva v zmysle právnych a daňových predpisov,
– sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch,
– zodpovednosť za mesačné, ročné uzávierky a výkazy,
– inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku
– zodpovedá za posúdenie a zúčtovanie interných dokladov
– zodpovedá za spracovanie účtovníctva dcérskych spoločnosti PPS Group a.s.
– spracovanie štatistických výkazov
– komunikácia s jednotlivými oddeleniami spoločnosti
– komunikácia s obchodnými partnermi, externými audítormi, úradmi štátnej správy a pod.

Kvalifikačné požiadavky

Pozíciu vykonávajú uchádzači so vzdelaním
Stredoškolské s maturitou
Vysokoškolské vzdelanie
Vzdelanie v odbore
Ekonomické
Jazykové znalosti
Anglický jazyk – výhodou

Ostatné znalosti
Jednoduché účtovníctvo – pokročilý
Podvojné účtovníctvo – pokročilý
Fakturácia – pokročilý
Pokladňa – pokročilý
MS Word – pokročilý
MS Excel – pokročilý
MS Outlook – pokročilý

Počet rokov praxe
5 r. – účtovníctvo, audítorstvo
3 r. – riadenie tímu

Osobnostné predpoklady a znalosti
Líderské schopnosti
Zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť
Samostatnosť
Komunikatívnosť
Flexibilita

motivujúce platové podmienky
13. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti
pravidelné zvyšovanie platu
ubytovanie zdarma
nadštandardná zdravotná starostlivosť
bohatý sociálny program v podobe finančných i nefinančných príspevkov na kultúru či
rekreáciu s rodinou
príspevok na stravovanie
pracovný odev a ochranné pracovné pomôcky
podpora vzdelávania a adaptačný program

Máš záujem o túto pozíciu?
Kontaktuj nás na telefónnom čísle: +421 905 852 756
alebo nám pošli e-mail na: uchadzaci@ppsgroup.sk