Plat950 eur (základná mzda* + platové rozpätie + výkonnostná odmena).
Z toho zákadná mzda 744 eur
MiestoTajovského 7, Detva
NástupIhneď

Majster zvarovne

Do nášho tímu zváračov hľadáme ľudí na pozíciu majster zvarovne, ktorí majú záujem pracovať v stabilnej strojárskej spoločnosti.

Popis pracovnej činnosti:

Zmenový majster zabezpečuje koordináciu výroby na pracovných zmenách (I.,II.,III.,NP),
Zabezpečuje plynulý chod výroby a plnenie denného/ týždenného plánu výroby
Prijíma nápravné opatrenia v prípade odchýlok
Hodnotí a motivuje riadených zamestnancov
Podieľa sa na optimalizácii a neustálom zlepšovaní procesov

Kvalifikačné požiadavky:

Vzdelanie v odbore – strojárstvo
Vodičský preukaz skupiny B
Manažérske zručnosti
Schopnosť motivovať zamestnancov
Zvládanie stresu a riešenie konfliktných situácií
Prirodzená autorita, orientácia na výsledok
Základné znalosti materiálov, procesov zvárania a čítania výkresov

motivujúce platové podmienky
13. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti
pravidelné zvyšovanie platu
ubytovanie zdarma
nadštandardná zdravotná starostlivosť
bohatý sociálny program v podobe finančných i nefinančných príspevkov na kultúru či
rekreáciu s rodinou
príspevok na stravovanie
pracovný odev a ochranné pracovné pomôcky
podpora vzdelávania a adaptačný program

Máš záujem o túto pozíciu?
Kontaktuj nás na telefónnom čísle: +421 905 852 756
alebo nám pošli e-mail na: uchadzaci@ppsgroup.sk