Platod 1200,-€ brutto podľa dĺžky praxe a dosiahnutých výsledkov (Základná mzda* + platové rozpätie + výkonnostná odmena) *Z toho základná mzda 837,-€
MiestoTajovského 7, Detva
NástupIhneď

Nákupca

Do nášho tímu hľadáme nákupcu, ktorý má záujem pracovať  v stabilnej strojárskej spoločnosti.

Popis pracovnej činnosti:

Zodpovedá na činnosť útvaru nákupu v celom rozsahu.
Zodpovedá za včasné, plynulé a ekonomicky efektívne zásobovanie materiálom s cieľom zaistiť jeho nepretržitú dodávku pri optimálnych nákladoch a v súlade so zásadami a internými normami riadenia.
Zodpovedá za znižovanie obstarávacích nákladov a minimalizovanie nákladov firmy.
Vykonáva prieskum trhu, analyzuje a vyberá dodávateľov s ohľadom na kvalitu materiálov, ceny, platobné podmienky, rýchlosť a spoľahlivosť dodávok.
Pripravuje podklady na uzatváranie kúpnych zmlúv a iných rozhodnutí o nákupe materiálu pre riaditeľa úseku.
Hodnotí dodávateľov a udržiava s nimi kontakt s cieľom zaistiť kvalitné a spoľahlivé zdroje zásob a informácií.

Kvalifikačné požiadavky:

Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Pokročilý (C1)

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
Stredoškolské s maturitou
Vysokoškolské I. stupňa
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
technické, ekonomické

Ostatné znalosti
MS Word – pokročilý
MS Excel – pokročilý
MS Outlook – pokročilý

Počet rokov praxe
5

Osobnostné predpoklady a znalosti

Navrhovanie efektívnych riešení
Vytváranie nákupnej stratégie
Výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
Pracovné nasadenie
Schopnosť pracovať v tíme
Schopnosť aktívne komunikovať v anglickom jazyku

motivujúce platové podmienky
13. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti
pravidelné zvyšovanie platu
ubytovanie zdarma
nadštandardná zdravotná starostlivosť
bohatý sociálny program v podobe finančných i nefinančných príspevkov na kultúru či
rekreáciu s rodinou
príspevok na stravovanie
pracovný odev a ochranné pracovné pomôcky
podpora vzdelávania a adaptačný program

Máš záujem o túto pozíciu?
Kontaktuj nás na telefónnom čísle: +421 905 852 756
alebo nám pošli e-mail na: uchadzaci@ppsgroup.sk