Platod 1 000,-€ brutto (Základná mzda* + platové rozpätie + výkonnostná odmena) *Z toho základná mzda 790,-€
MiestoTajovského 7, Detva
NástupIhneď

Odborný technický pracovník

Do nášho tímu hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať  v stabilnej strojárskej spoločnosti.

Popis pracovnej činnosti:

Stanovuje technológiu a technické podmienky pre technologické zariadenia na pieskovanie odmasťovanie a lakovanie zvarencov.
Spracováva potrebnú technologickú dokumentáciu vrátane návrhu procesných parametrov.
Pripravuje programy pre programovanie pieskovacieho robota.
Komunikuje s dodávateľmi materiálov, optimalizuje parametre procesu.
Podieľa sa na nábehu nových výrob a prípravy vzoriek
Zabezpečuje technickú podporu pracovníkom výroby
Definuje požiadavky na zabezpečenie výrobných zariadení a pomôcok
Zabezpečuje optimalizáciu procesov a znižovanie nákladov
Pripravuje podklady pre cenové kalkulácie
Realizuje  schválené  zmeny v technologickej dokumentácii. Zodpovedá za vecnú správnosť a kompletnosť technologickej dokumentácie.

Kvalifikačné požiadavky:

Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
Vzdelanie v odbore: technické
Počítačová zručnosť ( MS Office, AutoCad, Inventor)
Znalosti z oblasti technológie povrchových úprav ( pieskovanie, odmasťovanie, lakovakovanie)
Počet rokov praxe: 3

Aktívny prístup k riešeniu denných úloh, ochota, snaha sa zlepšovať
Orientácia vo výkresovej dokumentácii

motivujúce platové podmienky
13. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti
pravidelné zvyšovanie platu
ubytovanie zdarma
nadštandardná zdravotná starostlivosť
bohatý sociálny program v podobe finančných i nefinančných príspevkov na kultúru či
rekreáciu s rodinou
príspevok na stravovanie
pracovný odev a ochranné pracovné pomôcky
podpora vzdelávania a adaptačný program

Máš záujem o túto pozíciu?
Kontaktuj nás na telefónnom čísle: +421 905 852 756
alebo nám pošli e-mail na: uchadzaci@ppsgroup.sk