Zváračská škola a adaptačné centrum

Vzdelanie pre nás nehrá takmer žiadnu rolu. Oveľa dôležitejšia je chuť pracovať a rozvíjať svoje zručnosti v strojárskej výrobe, a preto ponúkame prácu aj nekvalifikovaným ľuďom či ľuďom so základným vzdelaním.

Zváračská škola

Patríš do tejto kategórie? Máme pre teba riešenie v podobe základného zváračského kurzu v Podpolianskej zváračskej škole. Ak sa na kurz prihlásiš s tým, že chceš u nás neskôr pracovať, školenie bude prebiehať priamo v našich výrobných priestoroch a základný zváračský kurz ti uhradíme my. Každý, kto úspešne absolvuje zváračský kurz, má u nás otvorené dvere. Záleží len na tebe, či túto možnosť využiješ.

Adaptačné centrum

Ak áno, podpíšeš s nami pracovnú zmluvu a tvoje ďalšie kroky budú viesť do Adaptačného centra PPS, kde prvé 3 mesiace budeš v rámci skúšobnej doby zvárať cvične. Do Adaptačného centra sa prijímajú ľudia s kvalifikáciou alebo praxou, ktorá je síce nedostatočná pre zapojenie sa do samotného výrobného procesu, ale s perspektívou odborného rastu. Tréning prebieha na zváracích pracoviskách a na konkrétnych typoch strojov, ktoré naši zvárači využívajú aj pri bežnej práci. Zhruba po troch mesiacoch ťa bude čakať praktická skúška, ktorú ak úspešne zložíš, budeš preradený na konkrétnu prácu podľa tvojich schopností a zručností.